Oferta pracy: sekretarz szkoły

16.07.2024 16:42

Rekrutujemy na stanowisko sekretarza do szkoły Cosinus w Kaliszu. Jeśli jesteś osobą towarzyską, przyjazną, zawsze uśmiechniętą, która lubi budować relacje z ludźmi i potrafi ich słuchać, a ponadto jesteś cierpliwa, rzetelna, dbasz o terminowość i punktualność, a także lubisz podejmować wiele zadań w tym samym czasie, to prawdopodobnie szukamy Ciebie.

Nasza szkoła dla dorosłych pomaga zdobyć wykształcenie średnie i nowy zawód. Pracujemy w przyjaznej atmosferze i wspólnie tworzymy miejsce możliwości i rozwoju.

Twoje zadania:

- kontakt z klientami (osobiście i telefonicznie)

- prowadzenie dokumentacji i obsługa korespondencji

- wprowadzanie danych do baz

- promocja usług edukacyjnych

- inne prace biurowe

Nasze wymagania:

- doświadczenie w pracy biurowej

- wysoka kultura osobista i życzliwość

- biegła obsługa komputera (pakiet Office)

- dokładność i zaangażowanie

- wielozadaniowość

- dodatkowe atuty: doświadczenie w edukacji, znajomość systemów SIO i ODPN

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- przyjazną atmosferę

- pracę w znanej firmie

- pracę na 3/4 etatu

Dołącz do nas i twórz przyszłość z Cosinus Kalisz!

 CV (maksymalnie 2 strony) wraz z poniższą klauzulą należy przesłać do 22 lipca na adres kalisz@cosinus.pl

Deklaracje na egzamin
06.09.2024

Słuchaczy ostatnich semestrów Szkoły Policealnej oraz Szkoły Medycznej informujemy, że deklaracje na Egzamin Zawodowy w sesji zimowej (styczeń 2025) należy złożyć do 15 września 2024 w Sekretariacie Szkoły.

czytaj więcej....
Pierwszy zjazd 2024/2025
02.09.2024

Już w ten weekend widzimy się na pierwszym zjeździe z kierunkami: asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna, opiekun medyczny, terapeuta zajęciowy, technik masażysta, podolog.

Wyniki egzaminów zawodowych
30.08.2024

Informujemy, iż wyniki egzaminów zawodowych są już dostępne. Wyniki można sprawdzić na: https://portalzdajacego.epkz.cke.edu.pl lub osobiście w sekretariacie naszej szkoły.